Thursday, January 28

फुटबल खेलाडी डाँगीको खु’कुरी प्र’हार गरी ह’त्या

March 16, 2020 1091

खु’कुरी प्र’हारबाट गाउँपालिका अध्यक्षका छोराको हत्’या भएको छ। सल्यानको त्रिवेणी गाउँपालिका अध्यक्ष मानबहादुर डाँगीका छोराको खु’कुरी प्र’हार गरी सोमबार ह’त्या गरिएको हो ।दाङको तुलसीपुर उपमहानगरपालिका ५ निवासी २३ वर्षीय हिरा डाँगीमाथि तुलसीपुर ६ रजौरामा सोमबार बिहान १ बजेतिर खुकु’री प्रह’ार भएको प्रहरीले बताएको छ ।

तुलसीपुरका अमृत खडकालगायत ४-५ जना युवाको समूहले डाँगीमाथि सामान्य विवादमा खु’कुरी प्र’हार गरी ग’म्भीर घा’इते बनाएको थियो। उपचारका क्रममा उनको मृ’त्यु भएको इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रमुख प्रेमनाथ योगीले जानकारी दिए ।

घा’इते डाँगीको तुलसीपुरमा प्रारम्भिक उपचारपछि राती नै थप उपचारका लागि बाँकेको कोहलपुरस्थित मेडिकल कलेजमा लगिएको थियो ।नेपालगञ्जमा पनि उपचार सम्भव नभएपछि हेलिकोप्टरमार्फत उनलाई उपचारका लागि काठमाडौ पुर्‍याइएको थियो । काठमाडौंमा उपचारका क्रममै मुत्’यु भएको डीएसपी योगीले बताए।

फुटबल खेलाडी तथा नेविसंघका नेता समेत रहेका डाँगी किन राती त्यहाँ पुगेका थिए र किन उनीमाथि खुकुरी प्र’हार भयो भन्ने बारे अनुस’न्धान भइरहेको प्रह’रीले बताएको छ । खु’कुरी प्र’हार गर्ने युवाको खोजी त’ीव्र पारिएको प्रह’रीले जनाएको छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्