Monday, January 18

आफ्नो चरित्र ह’त्या गर्ने बाबुराम भट्टराईलाइ साइबर क्राइमको मुद्दा चलाउन सांसद बस्नेतको माग

April 24, 2020 270

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)का केन्द्रीय सदस्य एवं सङ्घीय सांसद महेश बस्नेतले समाजवादी पार्टी नेपालका सङ्घीय परिषद् अध्यक्ष एवं पूर्वप्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईले आफूविरुद्ध गलत प्रचार गराएको आरोप लगाउनुभएको छ । बस्नेतले समाजवादी पार्टीका नेता एवं पूर्व स्वास्थ्य राज्यमन्त्री डा सुरेन्द्र यादवको अ’पहरण नै नभएको विषयलाई भट्टराईले अ’पहरण भनेर व्यक्तिको चरित्रह’त्या गर्ने कार्य गरेको बताउनुभएको हो । बस्नेतले डा यादव स्वयंले अ’पहरण होइन, सँगै काठमाडौँ आएका हौँ भनिसकको अवस्थामा समेत व्यक्तिको चरित्रह’त्या गर्ने गरी प्रचार नगर्न आग्रह गर्नुभयो ।

बस्नेतको प्रश्न छ, “होटलमा बसेका यादवलाई अ’पहरण शैलीमा लैजाने बाबुराम भट्टराई हुन् कि अशोक राई हुन् ? अ’पहरण कस्ता कुरालाई भनिन्छ ?, सगलत प्रचार र चरित्र हत्या गर्नेलाई साइबर क्रा’इमको मुद्दा किन नचलाउने ?”

कोरोना भाइरसको रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले घोषणा गरेको लकडाउनको समयमा भक्तपुरको जगातीबाट कतिपय बाटोमा अलपत्र परेका मजदुरलाई उद्धार गरी घर पठाएको र बनेपासम्मका अलपत्र मजदुरलाई घर पठाउने क्रममा आफू बनेपा पुग्दा डा यादवले जनकपुरको आफ्नै घरमा बोलाएको बस्नेतको भनाइ छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्