Monday, January 25

फेसबुकमा लभ परेपछि ६० बर्षीया महिला श्रीमान, नाति-नातिना छोडेर २० बर्षका युवकसँग पोइल गइन्

November 26, 2020 264

काठमाडौं । सामान्यतयाः विवाहमा उमेर अन्तर महिलाको भन्दा पुरुषको धेरै हुने गर्दछ । कतिपय अवस्थामा दोब्बर भन्दा पनि धेरै उमेरको अन्तर देखिने गरेको छ । तर पछिल्लो समय यो परिवर्तन हुँदै गइरहेको छ । यो बीचमा भारत, उत्तर प्रदेशको मुरादाबादमा जे देखियो त्यसले प्रमाणित गर्यो कि प्रेम अन्धो हुन्छ ।

मायामा मान्छेहरु न उमेर देख्दछ र न दूरी देख्दछ । मानिसहरूले आफ्नो प्रेम पाउन सातवटा समुद्रहरू पार गरेका कहानीहरु हामीले सुन्दै पनि आएका छौँ । मुरादाबादमा एक अनौंठो प्रेमीको अद्भुत कथा बाहिर आएको छ । हरियाणाकी एक ६० वर्षीया वृद्ध महिलको २० वर्षीय युवकसँग प्रेम भयो ।,,,भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला,,,

प्रेम यति धेरै बढ्यो कि ती वृद्ध महिलाले आफ्ना नातिनातिनाहरू छोडेर त्यस केटासँग बस्न आइन् । घटना दुई समुदायहरूसँग जोडिएको कारण यो कुराले गाउँमा तनाव उत्पन्न गर्यो । मुरादाबाद प्रहरीलाई जब यसबारे जानकारी भयो, उनले हरियाणा प्रहरीलाई फोन गरेर वृद्धा महिलालाई उनका पतिसंगै पठाइएको हो ।

वास्तवमा, अजब प्रेमको यो अद्भुत कथा फेसबुकको माध्यमबाट शुरू भयो । मुरादाबादको पाकबडा प्रहरी चौकी क्षेत्रका २० वर्षीय युवक र हरियाणाको भिवाडी सदर बजारकी ६० वर्षीया महिला फेसबुकमा मित्र बनेका थिए ।

फेसबुकमा मित्रता बिस्तारै प्रेममा परिणत भयो । दुबैले आफ्नो नम्बर एक अर्कामा साझा गरे, त्यसपछि दुबैले भेट्ने योजना बनाए, तर त्यस समयमा दुबैले आफ्नो उमेर र धर्म लुकाएका थिए ।

भनिन्छ कि त्यो पहिलो भेटपछि, दुबैबीचको प्रेम गाढा भयो । त्यसपछि उक्त महिलाले भिवाडीबाट उनका पतिको घरबाट पैसा र गहना ल्याइन् र मुरादाबादको प्रेमीको घर पाकबाडामा बस्न थालिन् । त्यहाँ उनी आफ्नो प्रेमीसँग घरमा बस्न थालिन् र आफ्नो पति पनि भनेर दावी गर्न थालिन् । यसैबीच भिवाडीमा महिलाको पतिले श्रीमती हराएको भन्दै प्रहरीमा खबर गरेका थिए ।

यस पछि, हरियाणा प्रहरी उक्त महिलाको खोजीमा पाकबडा पुग्यो । यहाँ पुग्दा, जब मानिसहरुले थाहा पाए कि दुबै भिन्ना भिन्नै समुदायका मानिसहरु थिए, तब बबाल उत्पन्न भएको थियो ।

यसपछि मोरादाबाद प्रहरीले उक्त कुरालाई गम्भीरताका साथ लिएर ति महिलालाई तुरुन्तै उनको पतिसँगै हरियाणा फिर्ता पठाएको हो । अजब प्रेमको यो अद्भुत कथा मुरादाबादमा चर्चाको विषय बनेको छ ।,,,भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला,,,

प्रतिकृया दिनुहोस्