Tuesday, March 2

पूरा हेर्नुहोस मात्र 9 लाख 99 हजार मा घर बिक्रीमा

February 15, 2021 340

दाङ तुल्सिपुर ती घर बिक्रिमा छ दाङ तुल्सिपुर सल्यान रोड बेसि पातुमा तु तपाई ले सोछे भन्दा सस्तो मा नम्बरी घर बिक्रिमा छ कोठा 4 वटा कोठा सब भाडा गका छन जग्गा 5 धुर मुल्य र 34 लाख 99 हजार मात्र हो सम्पर्क सिधा जग्गा धनिको नम्बर 9857824757 घर बनेको मात्र 2 बर्ष भयो लास्टै रिन लागेर बेच्न लाको हो र दाअङको जुन सुकै ठाउमा सस्तो मस्तो जग्ग्गा किन्नु बेच्नु परेमा हामिलाई दाङको परदेश 5 को राजधानि हो यो घर नजिकै boarding सबै को राम्रो सुबिधा छ र र दाङ मा सस्ता मस्ता जग्गा किन्नु परेमा दाङ घडेरी घर जग्गा बिक्री बितरण लाईसम्झनुहोला र 2 टा एटेज बाथरुम छ यो घर बस्न लाई यकदम रमनिय छ किण्णुहोस मौका फाईदा हुठाउनुहोस पहिला आउनेलाई विशेष सुबिधा दिईने छ हामिसग दाङमा 1 लाख कठ्ठा देखि लियर माथी तिरका जग्गा धेरै रहेका छ घडेरी हरु तुल्सिपुर 5 लाख देखि माथि र घोराहिमा 6 लाख देखि माथी लमहिमा 7 लाख देखि माथिका घडेरी हरु छन।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

प्रतिकृया दिनुहोस्