Sunday, March 7

यसरी लिन सकिन्छ शून्य प्रतिशत ब्याजदरमा १८ महिना सम्म किस्ता तिर्न सकिने सबैभन्दा सस्तो पल्सर

February 13, 2021 60

नेपाली बजारमा उपलब्ध पल्सर सिरिजका बाइक मध्ये बजाज पल्सर १२५ सबैभन्दा सस्तो बाइक हो । यसको मूल्य २लाख ३४हजार ९सय रुपैयाँ तोकिएको छ नेपालमा बजाज बाइकको आधिकारिक वितरक हंसराज हुलासचन्द एन्ड कम्पनीले बजाजका बाइक बिक्री–वितरण गरिरहेको छ । हाल शून्य प्रतिशत ब्याजदरमा १८महिना सम्म किस्ता तिर्न सकिने गरी बाइक किन्नका लागि स्किम उपलब्ध छ । यसो गर्दा शुरुमा ५० प्रतिशत रकम भने डाउन पेमेन्टको रुपमा बुझाउनु पर्छ यो स्किम अन्तर्गत बजाज पल्सर १२५किन्न चाहनेले शुरुमा ५०प्रतिशत डाउन पेमेन्टको रुपमा १ लाख १७ हजार ४५० रुपैयाँ बुझाउनु पर्छ । पहिलो चरणमा फारमका लागि ३५०रुपैयाँ फुल इन्स्योरेन्सको लागि ६हजार ३सय रुपैयाँ र सर्भिस चार्ज वापत ५ हजार ५ सय रुपैयाँ पनि बुझाउनु पर्छ ।

त्यसैगरी पहिलो पटक बाइक किन्दा नै पहिलो किस्ता रकम पनि बुझाउनु पर्छ । १८किस्ताको दरले बाँकी रकमलाई हिसाब गर्दा प्रत्येक महिना ६ हजार ५२५ रुपैयाँ बुझाउनु पर्छ । यो रकम समेत पहिलो चरणमै बुझाउनु आवश्यक छ यसो हुँदा शुरुमा ५०प्रतिशत डाउन पेमेन्ट माथि उल्लेखित विभिन्न शुल्क र पहिलो किस्ताको रकम समेत गरी जम्मा १ लाख ३६ हजार १२५ रुपैयाँ बुझाउनु पर्छ । यति रकम हुनेले शुरुमै बाइक आफ्नो घरमा लैजान सकिन्छ यसरी ५० प्रतिशत रकम तिरेर किस्ता बुझाउनका लागि भने केही कागजात बुझाउनु आवश्यक हुन्छ । कम्पनीका अनुसार बाइक किन्ने ग्राहकले आफ्नो नागरिकता लाइसेन्स आयस्रोत ३ महिना पहिले देखिको बैंक ब्यालेन्स र आफ्नो फोटो बुझाउनु आवश्यक छ ।त्यसैगरी साक्षी बस्ने ब्यक्तिको नागरिकता घरको लालपुर्जाको फोटोकपि विद्युतको बिल र फोटो समेत बुझाउनु अनिवार्य छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्