Friday, February 26

बालिकाको अहिलेसम्मकै कडा बयान, भनिन्‘शेरधनले मन्दिरमा देउतालाई साक्षी राखेर मेरो सिउँदोमा सिन्दुर भरेको छ’ (भिडियोसहित)

January 29, 2021 87

काठमाण्डौ । प्रदेश १ का मुख्यमन्त्री शेरधनसंगको स’म्बन्धमा बालिका खड्काले अहिलेसम्मकै कडा बयान दिएकी छन् । उनले एक अन्तरवार्तामा मुख्यमन्त्री शेरधनले आफुलाई एक मन्दिरमा सिन्दुर हालिसकेको बताएकी छन् । बालिकाले शेरधनको बारेमा आफुले हावाको भरमा नबोलेको बताउँदै परिआएको खण्डमा उक्त प्रमाण पनि दिने उनले बताएकी छन् । उनले शेरधनले आफुलाई प्रेम गरेको बाहाना धेरै पटक सार्वजनिक ठाउँहरुमा यौ’ ‘न शो’षण गर्दै आएको कुरा सार्वजनिक रुपमा बताउँदै आई रहेकी छन् ।,,,भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला,,,

बालिकाले आफुलाई शेरधनको पहिलो श्रीमतीको रुपमा चिनाउँदै आएता पनि शेरधनले मन्दिरमा उनीसंग बिहे गरेको कुरा भने पहिलो पटक भनेकी छन् । उनले भनिन्,‘शेरधनले मलाई मन्दिरमा सिन्दुर हालेका छन् । यस नाताले म उनकी पहिलो श्रीमती हुँ । पहिलो श्रीमती भएको हुनाले शेरधनको हरेक कुरामा मेरो अधिकार छ । त्यस नातामा उनले मलाई पहिलो श्रीमतीको दर्जामा राख्नु पर्दछ ।’ उनी अगाडी भन्छिन्,‘यदि शेरधनले मेरो कुरा मानेन भने पछि अप्ठ्यारो उ र उस्को दोश्रो श्रीमतीलाई नै हुनेछ ।’

बालिकाले शेरधन र आफ्नो सम्बन्धको कुरा विगत केही वर्षदेखि नै विभिन्न सामाजिक सञ्जालहरुमा गर्दै आईरहेकी छन् । उनले शेरधनले आफुलाई सार्वजनिक ठाउँमै यौ ‘न हिं’ ‘सा गरेको समेत बताउँदै आएकी छन् । उनले शेरधनलाई यस्ता विभिन्न आरोपहरु लगाई रहंदा भने मुख्यमन्त्री राईले यही माघ ११ गते मिस मंगाल शेर्पासंग बिहे गरेका छन् । शेरधनको विबाह भएपछि बालिका यतिबेला आफ्नो हक र अधिकारको विषयलाई लिएर झनै सक्रिय हुँदै विभिन्न सञ्चारमाध्यमहरुमा आफ्ना भनाईहरु राखिरहेकी छन् । भिडियोसहित

प्रतिकृया दिनुहोस्