Monday, November 30

सुशान्तलाइ बिर्सिन सकिनन् अंकिताले, आखिर सार्वजनिक भएरै छोडे घरमा सम्हालेर राखेका यी कुरा !

June 23, 2020 613

सुशान्तको निधनसँगै यतिबेला उनको जिन्दगीका विभिन्न पाटाहरु सार्वजनिक भैरहेका छन्। जसमा उनी विहेको तयारीमा रहेको समाचार पनि यस अघि नै आइसैको छ । नोभेम्वरमा विहे गर्नेगरी उनको परिवारले तयारी गरिरहेको थियो। तर, उनले ५ महिना अघि नै संसारलाई अलविदा भने।उनको निधन पछि बलिउडमा बिभिन्न समाचार आइरहेका छन् जसले उनका बारेमा थाहा नभएका कुराहरु अहिले थाहा हुदै छन् । उनको निधन पछि बलिउडमा तहल्का नै मच्चिएको छ धेरै राम्रा कलाकारहरु यस घटनाको कारण हुन् भन्दै दोषारोपण भैरहेको छ ।

सुशान्तको निधन भएको २ हफ्ता हुन् लाग्दा पनि उनका समाचार यतै धेरै किन आइरहेका छन् भन्ने लाग्न सक्छ तपाईलाइ ! किन कि अहिले सामाजिक संजाल, टिकटक देखि फेसबुक र अन्य सामाजिकसंजालमा सुशान्तलाइ मनपराउने र उनका फ्यान शुभचिन्तकहरुले यो पिडा भुल्न निकै मुस्किल परेको छ ।

नेपालका अनलाइनमा होस् या बिदेशका अनलाइन मिडियाहरु हुन् अहिले दिनहुँ उनको बारेमा समाचारहरु छापिएका छन् । उनका बारेमा दिनप्रति दिन अनेक थरिका खुलासा र हुँदै गएका छन् भने कतिले त देहत्याग गरेका छन् त्यसैले पनि उनलाई जोडिएर समाचारहरु आइरहेका छन् ।सुशान्तको निधन पछि उनको प्रेमको बारेमा पनि धेरै चर्चा चलेको छ । उनकी अहिले कि प्रेमिका हुन् या पुर्वप्रेमकाहरु नै किन नहुन अहिले सबैले सम्झिरहेका छन् । यसै क्रममा सुशान्तको प्रेमिका अंकितालाइ त झन् धेरैले फलो गरिरहेका छन् सुशान्तको निधन पछि ।

ताजा खबरमा केहिदिन अगाडी गरेको एउटा समाचारमा पनि अंकिता र सुशान्तको कुरालाइ लिएर राखेको एउटा समाचार ४ लाख भन्दा बढी पाठक दर्शकहरुले हेर्नुभएको छ । पाठक अहिले अंकिता र सुशान्तको बारेमा धेरै कुरा जान्न चाहनुहुन्छ त्यसैले पनि हामीले उनीहरुका केहि नयाँ सामग्री आए हामीले जस्ताको तस्तै यहाँ राखिदिने गरेका छौ ।

सुशान्तको अचानक यस्तो दुर्घटना भएको खाबर पहिलोपटक हुनले पाउँदा उनले बोल्न नसकेर फोन काटेको पनि समाचार आएका थिए । उनले यो खबर थाहा पाएपछि सुशान्तको परिवारलाइ भेट्न उनि रुँदै पुगेकी थिइन् यसले पनि थाहा हुन्छ कि उनिहरु अलग भए पनि एकार्कालाइ निकै प्रेम गर्थे । उनीहरु आफ्नो जन्मदिनमा पनि एकार्कालाइ शुभकामना दिइनै रहन्थे ।सुशान्त कलाकार अंकिता लोखंडेसँग लामो समयदेखि प्रेम सम्बन्धमा थिए। उनले नेशनल टेलिभिजनमा सबैका सामुन्ने अंकितालाई प्रपोज गरेका थिए। यी दुवै कुनै समय टेलिश्रृखंला ‘पवित्र रिश्ता’मा मानव र अर्चनाको भूमिका निभाउने कलाकार थिए। यहीँबाट प्रेम सुरु भएको थियो।

उनीहरु दुवै टेलिभिजन सिरियल ‘पवित्र रिश्ता’मा लामो समय काम गरेर चर्चित भएका थिए । यसै सिलसिलामा उनीहरु सम्बन्धमा समेत रहेका थिए । पछि सुशान्त बलिउड गएपछि उनीहरुहरु सम्बन्धमा ब्रेकअप भएको थियो । कुनै समयमा एक अर्काको गहिरो प्रेममा रहेका अभिनेता सुशान्त सिंह राजपुत र अंकिता लोखण्डे ४ बर्ष अघि नै अलग भइसकेका छन् । अंकिता र सुशान्त ‘पवित्र रिश्ता’ नामक टेलिसिरियलमा पति–पत्नीको भूमिका निर्वाह गर्नेताका दुवै एक अर्काको प्रेममा थिए ।

६ वर्षसम्म दुबैबीच सम्बन्ध राम्रै चल्यो। अनि ब्रेकअप भयो। ३४ वर्षका सुशान्तले सन् २०१४ मा ‘काइ पो चे’ चलचित्रबाट बलिउडमा डेब्यू गरेका थिए। सुशान्त त्यसपछि अंकितासँग टाढा भएका थिए। चलचित्रमा काम गर्न थालेपछि सुशान्तले अंकितालाई समय दिन छोडेका थिए।

एक पछि अर्को चलचित्रमा काम गर्दै गएपछि सुशाान्तले अंकितासँग ब्रेकअप गरेका थिए। ब्रेकअपपछि अंकिताको हालत निकै खराब भएको थियो। यस हालतबाट बाहिर निस्कन उनलाई लामो समय लागेको थियो। अंकिता ब्रेकअप पछि बाहिरी दुनियाँ तथा अभिनय छोडेर एक्ली भएकी थिइन्।यसरी सम्बन्ध तोड्दा अनेकौं खबरहरु आएपनि दुवैले यसबारे कुनैपनि प्रतिक्रिया जनाएका थिएनन्। तर सम्बन्ध टु’टेपछि अंकितालाई भने ठूलो झड्का लागेको कुरा कसैबाट लुकेको थिएन ।किनकि, सुशान्त बलिउड फिल्ममा एकपछि अर्को सफलता हासिल गर्दै गए भने उता अंकिताले अभिनयको दुनियाबाट आफुलाई राखिन् ।

अंकितले पछि बलिउडमा डेब्यू गरेपछि र प्रेम सम्बन्धबारे एक अन्तरवार्ताका क्रममा खुलेर बोलेकी थिइन् । अंकिताले ब्रेकअपले उनको करियरमा कुनै असर नपरेको तर त्यसबेला काम र प्रेमलाई एकसाथ सम्हाल्न नसकेको बताएकी थिइन् ।उनले भनिन्, ‘म सुशान्तको साथमा रहेर आफैलाई माया गर्न भुलिसकेकी थिएँ । मैले आफैंलाई बिर्सिएर ऊसँगको सम्बन्धमा बाँचिरहेकी थिएँ । तर अहिले मैले सबैथोक पाइसकेँ । मैले आफैलाई माया गर्न सिकिसकेँ ।’ उनले अहिले आफूले कहाँ, कसलाई कति महत्व दिनुपर्छ भन्ने कुरा बुझेको र हरेक कुरालाई कसरी सन्तुलनमा राख्ने भन्ने थाहा भएको बताएकी छिन् ।

सुशान्तको निधन पछि उनीहरुसँगै बसेका निर्देशक संदिप सिंहले अंकिताको लागि भाबुक पोष्ट गरेका छन् । अंकिताले एक व्यापारीसँग इन्गेन्मेन्ट गरेको तस्विर बाहिरिए पनि उनले आफ्नो घरबाट नम्बर प्लेट हटाएकी छैनन् ।उनले प्यारी अंकिता भन्दै उनीहरु ३ जना एउटै घरमा बस्दाको समझनाहरुलाई स्मरण गरेका छन् । अंकिताले एउटा आमा, साथी, जीबनसाथी, सहयोगीको भुमिका निभाएको उनले उल्लेख गरेका छन् । अंकिताले जसरी सम्हालेकी थिइन् त्यसरी उस्लाई अरु कसैले पनि सम्हाल्न नसक्ने उनले बताएका छन् ।

सुशान्तको डाक्टरले पनि उनले अंकितालाई धोका दिएकोमा पटक पटक पछुताउने गरेको उल्लेख गरेका छन् । र सबैभन्दा मार्मिक कुरा अंकिताको उनको घरको नेमप्लेटबाट सुशान्तको नाम अझै पनि हटाउन सकेकी छैन्न ।

 

View this post on Instagram

 

Dear Ankita, with each passing day, one thought keeps haunting me over and over again. Kaash… I wish… We could have tried even harder, we could’ve stopped him, we could’ve begged him! Even when you both seperated, you only prayed for his happiness and success… Your love was pure. It was special. You still haven’t removed his name from the nameplate of your house❤️ I miss those days, when the three of us stayed together in lokhandwala as a family, we shared so many moments which bring tears to my heart today…cooking together, eating together, ac ka paani girna, our special Mutton bhaat, our long drives to uttan, lonavala or Goa! Our crazy holi! Those laughs we shared, those sensitive low phases of life when we were there for each other, you more than anyone. The things you did to bring a smile on Sushant’s face. Even today, I believe that only you two were made for each other. You both are true love. These thoughts, these memories are hurting my heart…how do I get them back! I want them back! I want ‘us three’ back! Remember the Malpua!? And how he asked for my mother’s Mutton curry like a little kid! I know that only you could’ve saved him. I wish you both got married as we dreamt. You could’ve saved him if he just let you be there…You were his girlfriend, his wife, his mother, his best friend forever. I love you Ankita. I hope I never lose a friend like you. I won’t be able to take it.

A post shared by Sandip Ssingh (@officialsandipssingh) on

प्रतिकृया दिनुहोस्